Teleman

Szpital | sezon 4 odc. 410

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Modelka Ada uległa wypadkowi samochodowemu. Lekarze podejrzewają, że złamała kręgosłup. Pacjent Anny Nowickiej jest konserwatorem w salonie kosmetycznym. Solarium przygniotło mu rękę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pogotowie przywozi 19-letnią Adę, która uległa wypadkowi samochodowemu. Dziewczyna pracuje jako modelka i jechała z narzeczonym na kolejną sesję fotograficzną. Pacjentkę w ciężkim stanie przyjmuje doktor Piotr Wójtowicz. Lekarze podejrzewają, że nastolatka złamała kręgosłup. Dowiedziawszy się o tym, mężczyzna panikuje i ucieka za szpitala. 22-letnia Agata przywozi do szpitala 25-letniego Marcina. Pacjent doktor Anny Nowickiej jest konserwatorem w salonie kosmetycznym. Podczas naprawy przewróciło się na niego solarium i przygniotło mu lewą rękę. Agata jest zakochana w Marcinie, ale nie zdaje sobie sprawy, że mężczyzna jest żonaty. On zaś zdradza żonę z koleżankami z pracy. Jedna z jego kochanek zachodzi w ciążę, o czym mężczyzna nie wie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...