Szpital | sezon 8 odc. 535

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

59-letni wykładowca zasłabł po tym, jak studentka rozebrała się przed nim podczas egzaminu, by wymusić dobrą ocenę. Tymczasem pod opiekę dr Gajdy trafia pacjentka będąca w ciąży pozamacicznej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

59-letni wykładowca zasłabł po tym, jak jedna ze studentek rozebrała się przed nim podczas egzaminu, żeby wymusić dobrą ocenę. Dziewczyna chce dostać piątkę, ponieważ dzięki temu uzyska wysoką średnią i stypendium. Szantażuje profesora kompromitującym zdjęciem, próbuje też skłócić go z żoną, okłamując ją, że mężczyzna molestuje studentki. Pod opiekę doktor Dominiki Gajdy trafia pacjentka, która ma silne bóle brzucha. Dziewczyna jest w ciąży pozamacicznej. Jej matka nie przejmuje się stanem córki. Ojciec, którego poznała zaledwie dwa miesiące wcześniej, jest w szoku. Pacjentka postanawia uciec.

Występują

Zobacz także

Ładuję...