Szpital | sezon 14 odc. 950

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jarosz przyjmuje postrzeloną z łuku kobietę. Za wypadek odpowiada jej partner. Wciąż wymyśla nowe biznesy i bierze na nie pożyczki. Niestety, wszystkie pomysły okazują się nietrafione.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje postrzeloną z łuku kobietę. Za wypadek odpowiada jej partner. Jest nieodpowiedzialny, wciąż wymyśla nowe biznesy i bierze na nie pożyczki. Niestety, wszystkie pomysły okazują się nietrafione. Tym razem kupił rycerską zbroję oraz łuk, żeby zarabiać jako atrakcja turystyczna. Podczas treningu postrzelił nieświadomą niebezpieczeństwa ukochaną. Córka kobiety mu nie ufa. Odkrywa, że znów chce pożyczyć pieniądze, co gorsza - od bandyty. Do doktora Michała Morawskiego trafia 23-latka, która uszkodziła rękę po upadku z parapetu. Zobaczyła przez okno byłego partnera. Bardzo go kochała, ale została porzucona. Teraz mężczyzna błaga, żeby wróciła. Pacjentka znalazła sobie jednak nowego ukochanego i czuje się przy nim bezpiecznie. Wkrótce uświadamia sobie, że wciąż coś czuje do poprzedniego chłopaka, a zarazem boi się ponownego zranienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...