Szpital | sezon 14 odc. 952

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Doktor Wójtowicz zajmie się vlogerką modową, która ucierpiała w wypadku samochodowym podczas pracy nad nowym filmikiem. Mimo zagrożenia zamierza jednak przedwcześnie wyjść ze szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Doktor Piotr Wójtowicz zajmie się vlogerką modową, która padła ofiarą wypadku samochodowego podczas pracy nad nowym filmikiem. Dziewczyna od paru miesięcy za namową koleżanki poświęca swój czas wstawianiu do internetu nowych treści. Jej chłopak sądzi, że znajoma tak naprawdę ją wykorzystuje. Mimo zagrożenia poszkodowana zamierza jednak przedwcześnie wyjść ze szpitala, żeby zająć się zaniedbanym vlogiem. W tym czasie pacjentem doktora Roberta Szewczyka zostaje młody mężczyzna. Napadł go własny ojciec, który właśnie wyszedł z więzienia - był skazany za pobicie jego matki ze skutkiem śmiertelnym. Pacjent wcześniej powiedział swojej dziewczynie, że nie ma ma rodziców. W tej sytuacji musi zdecydować, czy wyznać jej prawdę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...