Szpital | sezon 14 odc. 990

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Wójtowicza trafiają dwie dziewczynki, które zostały potrącone przez samochód. To przybrane siostry, które rodzice po kłótni postanowili je rozdzielić. Na oddziale zjawia się sprawczyni wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktora Piotra Wójtowicza trafiają dwie dziewczynki, które zostały potrącone przez samochód. To przybrane siostry, rodzice po kłótni postanowili je rozdzielić. Nastolatki jednak tęskniły za sobą, więc próbowały uciec i tak doszło do wypadku. Tymczasem na oddziale ratunkowym zjawia się sprawczyni zdarzenia. Kobieta uciekła, ale teraz ma wyrzuty sumienia. Narzeczony, chcąc ją chronić, zabrania wyznania prawdy. Utwierdza się w swoim przekonaniu, kiedy odkrywa, że ukochana jest w ciąży. Wkrótce do szpitala przyjeżdża ojciec jednej z pacjentek, która jest cieżko ranna. Wyprowadził się razem z córką, ponieważ został zdradzony przez żonę. Obwinia ją o rozpad związku, a także wypadek. Lekarze podejmują walkę o życie 11-latki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...