Szpital | sezon 14 odc. 991

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

33-letni podopieczny doktora Wójtowicza miał wypadek podczas wycieczki rowerowej. Kilka miesięcy wcześniej został zdradzony przez żonę. Nie może jej tego wybaczyć. Kobieta przyjeżdża do szpitala.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

33-letni podopieczny doktora Piotra Wójtowicza miał wypadek podczas wycieczki rowerowej. Kilka miesięcy wcześniej został zdradzony przez żonę. Nie może jej tego wybaczyć. Kobieta przyjeżdża do szpitala, by przeprosić po raz kolejny. Wówczas do pacjenta dociera, ze wciąż ją kocha. Musi jednak zakończyć swój nowy związek, ponieważ nie chce oszukiwać obecnej partnerki. Na oddział trafia 13-latek przywieziony przez matkę. 40-latka postanowiła, że zostanie on wybitnym biegaczem, dzięki czemu zarobi dla niej pieniądze. Konsekwencją morderczych treningów jest rozpad mięśni nóg młodego sportowca. Przybyły do krakowskiej placówki medycznej ojciec pacjenta - muzyk, który mieszka za granicą - nie zamierza rezygnować z wygodnego życia, by mu pomóc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...