Szpital | sezon 4 odc. 402

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Pacjentką doktor Anny Nowickiej jest półtoraroczna dziewczynka, która mocno kaszle i nie może złapać oddechu. Ordynator szpitala przyjmuje 25-latka, który spadł z drzewa, gdy podglądał teściową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Pacjentką doktor Anny Nowickiej jest półtoraroczna dziewczynka, która mocno kaszle i nie może złapać oddechu. Ojciec dziecka trzy lata temu zdradził żonę z młodszą kochanką. Kiedy ta zaszła w ciążę, związał się z nią. Dziewczyna nie dorosła jednak do roli matki i partnerki. Woli chodzić na imprezy, niż wychowywać dziecko. Anna Nowicka diagnozuje u małej pacjentki groźną chorobę. Wówczas matka porzuca córkę. Ordynator szpitala przyjmuje 25-letniego chłopaka, który spadł z drzewa. Kiedy doszło do wypadku, mężczyzna podglądał teściową. Kobieta podoba się pacjentowi, który jest nieszczęśliwy w małżeństwie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...