Szpital | sezon 14 odc. 1010

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do doktora Jarosza trafia blogerka. Razem z mężem prowadzi internetowy kanał dotyczący życia par. Trafiła do szpitala po tym, jak zwichnęła kostkę na basenie, relacjonując udział w kursie nurkowania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Doktor Dominika Gajda i inni lekarze należący do zespołu pod kierunkiem doktora Piotra Wójtowicza nie tylko walczą tu o zdrowie i życie pacjentów, lecz również mierzą się z ich różnymi życiowymi problemami.

W tym odcinku

Do doktora Wojciecha Jarosza trafia znana blogerka. Razem z mężem prowadzi internetowy kanał dotyczący życia par. Trafiła do szpitala po tym, jak zwichnęła kostkę na basenie, relacjonując udział w kursie nurkowania. Partner czuje się zmęczony ciągłym kręceniem filmików. Zarzuca żonie, że najważniejsza jest dla niej praca. Kobieta nie zamierza jednak rezygnować z popularności. Tymczasem lekarze podejrzewają u mężczyzny zawał. Pewien 18-latek chciał okraść mieszkanie, ale spadł z balkonu. Przyjmuje go doktor Piotr Wójtowicz. Chłopak otrzymał zlecenie na to lokum od szefa gangu, do którego chce dołączyć. Jest sam i liczy na pomoc bandytów. Niebawem przestępcy zjawiają się na oddziale, żądając od nastolatka pieniędzy. Pomóc mu próbuje emerytowany bokser. Niestety, gang zmusza pacjenta, by okradł byłego sportowca.

Występują

Zobacz także

Ładuję...