Lombard. Życie pod zastaw 6 (298)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Daniel cierpi na niedobory testosteronu. Decyduje się na zakup leku z nielegalnego źródła. Zastawia swój laptop. Do lombardu przychodzi też młody Korek, który chce zdobyć pieniądze na alkohol.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Daniel jest przesadnie przywiązującym uwagę do kwestii urody mężczyzną w kwiecie wieku. Cierpi jednak na niedobory testosteronu. Na szczęście opracowana przez lekarza terapia przynosi oczekiwane skutki. Po jej zakończeniu Daniel decyduje się na zakup leku z nielegalnego źródła. Aby zdobyć na to pieniądze, zastawia swój laptop. Do lombardu przychodzi też młody "Korek", który chce zdobyć pieniądze na alkohol. Okazuje się, że umówił się na spotkanie z dziewczyną poznaną przez aplikację. Liczy na to, że relacja ta jakoś się rozwinie, lecz jest w błędzie. Wraca do zakładu ze zniszczonym telefonem, by kupić nowy. Beata i Benia sugerują mu, by dał sobie spokój z alkoholem. Mariusz nadal nie wrócił do domu. Jego nieobecność wszystkich martwi, a zwłaszcza Andżelikę, która postanawia zgłosić policji jego zaginięcie. Beata otrzymuje kwiaty od cichego wielbiciela. W jej związku z Kazimierzem się nie układa, ponieważ mężczyzna okazuje jej za mało zainteresowania. Wyznaje, że ma do niego żal, a Barski bierze sobie jej słowa do serca i postanawia sprawić żonie przyjemność.

Występują

Twórcy

Ładuję...