Lombard. Życie pod zastaw 6 (289)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Trzydziestoletni raper inwestuje pieniądze w swoją pasję i sprzęt muzyczny. Jego partnerka zachodzi w ciążę. Rozwiedziona klientka lombardu zastawia przedmioty, które stają się przyczyną konfliktu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Trzydziestoletni raper Alvarez w dalszym ciągu ma nadzieję, że niebawem zostanie odkryty przez agencje koncertowe i płytowe. Pracuje dorywczo jako barman, a zarobione pieniądze inwestuje w swoją pasję i sprzęt muzyczny. Kiedy jego partnerka Monia dowiaduje się, że jest w ciąży, wszystko staje na głowie. Justyna przychodzi do lombardu z niedawno rozwiedzioną klientką. Zastawia przedmioty, które niebawem stają się obiektem burzliwego konfliktu. Lolek przeczuwa, że Dagmara oczekuje od niego jasnej deklaracji dotyczącej ich małżeństwa.

Występują

Twórcy

Ładuję...