Lombard. Życie pod zastaw 6 (294)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Roman zauważa baner z Aleksandrem Dobą. Julka twierdzi, że słynny podróżnik przyszedł do nich do szkoły dwa dni temu z tą reklamą właśnie. Niebawem kajakarz zjawia się w lombardzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Nauczycielka chemii Karolina, mimo swej urody, nie zamierza się z nikim wiązać. Jej matka Wiktoria chce, by znalazła już męża. Kobieta więc dogaduje się ze swoim przyjacielem, Kacprem, by udawał jej partnera. Razem przychodzą z wizytą do Wiktorii, która nie ukrywa swojego zachwytu. Od razu zaczyna organizować życie córce i jej rzekomemu wybrankowi. Karolina nie ma pojęcia, jak wybrnąć z sytuacji. Roman widzi pod lombardem baner reklamowy z Aleksandrem Dobą. Julka twierdzi, że znany podróżnik przyszedł do nich do szkoły dwa dni temu z tym banerem właśnie. Beata zachęca Romana, aby skontaktował się ze znanym żeglarzem w sprawie zguby. Niebawem Aleksander Doba osobiście zjawia się u progu lombardu.

Występują

Twórcy

Ładuję...