Szpital | sezon 8 odc. 538

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Porażona piorunem kobieta postanawia spełnić marzenia - porzucić pracę, wyjechać z mężem na wakacje i wziąć udział w talent show. Na oddziale ratunkowym znajduje się też 20-latek zaatakowany nożem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

40-letnia kobieta została rażona piorunem, uniknęła jednak śmierci. Po wypadku postanowiła, że spełni wreszcie swoje marzenia. Zamierza odejść z pracy w bibliotece, wyjechać z mężem na romantyczne wakacje, a także wziąć udział w muzycznym talent show. Mężczyzna nie jest z tego zadowolony. Zamierza porzucić żonę. Na oddziale znajduje się również 20-letni chłopak, który został zaatakowany nożem przez zazdrosnego byłego partnera swojej narzeczonej. Pacjent walczy o życie. Tymczasem w szpitalu pojawia się sprawca zdarzenia. Chce odzyskać ukochaną.

Występują

Zobacz także

Ładuję...