Szpital | sezon 8 odc. 537

serial paradokumentalny Polska 2016-2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pacjentką dr. Wójtowicza jest nastolatka, która potrąciła człowieka, robiąc sobie selfie podczas jazdy samochodem. Mężczyzna walczy o życie, a dziewczyna myśli tylko o rozgłosie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Krakowie ważna jest każda minuta. Pod opieką zespołu, którym kieruje doktor Piotr Wójtowicz, znajdują się setki chorych, rannych i potrzebujących pomocy. Każda postawiona przez lekarzy diagnoza musi być trafna, ale też szybka, ponieważ ludzkie życie jest tutaj największą wartością. W kolejnym sezonie doktor Dominika Gajda zmierzy się z wyjątkowo trudnym przypadkiem medycznym - chorobą Kawasakiego, na którą cierpieć będzie ośmioletni chłopiec. Historia ta ukaże też poważne problemy rodzinne, gdy ojciec pacjenta podważy diagnozę i nie wyrazi zgody na leczenie.

W tym odcinku

Pacjentką doktora Piotra Wójtowicza jest nastolatka, która potrąciła człowieka, robiąc sobie selfie podczas jazdy samochodem. Kiedy mężczyzna zostaje przywieziony na oddział, ona fotografuje się z nim. Informuje też dziennikarzy o zdarzeniu, chce bowiem zdobyć sławę. Tymczasem ofiara wypadku walczy o życie. 5-letni chłopiec zostaje ukąszony przez egzotycznego pająka, przyniesionego w siatce z zakupami. Stan dziecka pogarsza się. Rodzice małego pacjenta ciągle się kłócą po tym, jak mężczyzna zostawił żonę i trójkę pociech. Teraz, gdy ich synek jest chory, po raz pierwszy zaczynają rozmawiać.

Występują

Zobacz także

Ładuję...