Przyjaciółki | sezon 13 odc. 150

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zaniepokojona Anka podejrzewa, że Paweł zakochał się w córce nowych sąsiadów - Tośce. Stan Heidi, koleżanki Zuzy z terapii, jest poważny. Przyjaciółka postanawia odwiedzić ją w Niemczech.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech przyjaciółek: Anki (Magdalena Stużyńska-Brauer), Ingi (Małgorzata Socha), Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska). Seria liczy 12 odcinków.

W tym odcinku

Inga zaprasza Maksa do swojego domu. Liczy na coś więcej, tymczasem mężczyzna ma trzeźwe podejście do ich związku. Gruszewska sądzi, że będzie to ich ostatnie spotkanie. Anka podejrzewa, że Paweł zakochał się w córce nowych sąsiadów - Tośce. Nie chce przyjąć tego do wiadomości. Strzelecki pod pretekstem przycinania żywopłotu podgląda Mariannę i Tośkę, które zażywają sauny. Przyłapuje go żona. Stan Heidi, koleżanki Zuzy z terapii, jest poważny. Przyjaciółka postanawia odwiedzić ją w Niemczech. Na miejscu dowiaduje się, że kobieta zmarła. Zuza telefonicznie kontaktuje się z Chrisem, który prosi, by do niego przyjechała. Patrycję wciąż przepełnia strach o Klarę. Tymczasem Wika nachodzi jej rodzinę w domu. Oświadcza, że chce widywać się z dzieckiem. Po uwagach Patrycji Wiktor postanawia uporządkować swoje życie. Wyruszają z małą do jej dziadka Dariusza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...