Przyjaciółki | sezon 20 odc. 238

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Staś nadal potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Paweł jednak nie dopuszcza do siebie tej myśli. Wiktor dostaje kolejnego ataku. Mężczyzna gubi drogę do domu. Bliscy nie mają z nim kontaktu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Małgorzata Socha jako Inga, Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza i Magdalena Stużyńska-Brauer jako Anka powracają w kolejnej serii lubianej przez widzów produkcji. Dowiemy się, jak potoczą się dalsze losy ich rodzin i przyjaciół. Cokolwiek się zdarzy, panie zawsze jednak mogą liczyć na siebie nawzajem.

W tym odcinku

Anka martwi się o Stasia, który niedawno wyszedł ze szpitala. Chłopiec potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Paweł jednak nie dopuszcza do siebie tej myśli. Inga dowiaduje się problemach Marysi w szkole. Pamiętając o ultimatum, jakie postawił jej Rafał, nie decyduje się na spotkanie z Łukaszem. Zuza i Błażej dostają od Huberta pudełko zabawek. Kobieta jest wściekła. Iza szantażuje Błażeja. Patrycja wciąż martwi się Wiktora, choć ten twierdzi, że czuje się lepiej. Wkrótce potem mężczyzna ma atak i odchodzi w nieznane. Nie ma z nim kontaktu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...