Teleman

Szkoła (598)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dominik, by zdobyć pieniądze na telefon, postanawia ukraść mamie pierścionek. Winą obarcza znajomych brata. Z kolei Malwina jest zazdrosna o partnera, który trenuje boks z Olą Rogowską.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Licealista Dominik Łuczak niszczy swój telefon. Żeby zdobyć pieniądze na nowe urządzenie, postanawia ukraść mamie złoty pierścionek. Winą obarcza znajomych brata. Oni odkrywają prawdę i zaczynają śledzić chłopaka. Próbują oczyścić się z zarzutów. Malwina Ross jest zazdrosna o partnera, który trenuje boks z Olą Rogowską. Nie pozwala na kolejne spotkania, ale Mariusz jej nie słucha. W dodatku decyduje się zakończyć ten związek. By się zemścić, Malwina wrabia Olę w doping. Nauczyciel wychowania fizycznego wyklucza nastolatkę z zawodów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...