Szkoła (445)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Daniel ukrywa przed partnerką, że jest gejem. By prawda nie wyszła na jaw, kłamie, że zdradził ją z inną dziewczyną. Adam proponuje randkę Justynie. Zawiedziony odmową rozpowiada oszczercze plotki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Róża Olszewska i Daniel Młynarczyk są parą. Dziewczyna nie wie, że jej ukochany jest gejem i spotyka się w tajemnicy z Łukaszem. Kiedy zostaje posądzony o zdradzanie partnerki z inną dziewczyną, przyznaje się do czynu, którego nie popełnił, ponieważ nie chce, by jego homoseksualizm wyszedł na jaw. Adam Litwin proponuje randkę Justynie Siwek. Dziewczyna mu odmawia. Zawiedziony nastolatek zaczyna rozpuszczać o niej plotki. Justyna staje się pośmiewiskiem. Nie radzi sobie z problemami i postanawiać popełnić samobójstwo.

Występują

Zobacz także

Ładuję...