Szkoła (624)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Osamotniona Gaja nawiązuje przez internet znajomość z tajemniczym mężczyzną. Prosi go o pieniądze na wycieczkę. Przywozi on jej gotówkę i przy okazji zabiera na przejażdżkę. Ślad po nastolatce ginie.

Oglądaj w telewizji

So 4.05 4:30
Metro TVlogo

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Siódmoklasistka Gaja nie ma przyjaciół, a rodzice nie interesują się jej problemami. Pewnego dnia dziewczynka nawiązuje przez internet znajomość z tajemniczym mężczyzną. Gdy mama zapomina dać jej pieniądze na opłacenie wycieczki szkolnej, Gaja prosi o pomoc nowego znajomego z sieci. Mężczyzna przywozi jej gotówkę i przy okazji zabiera na przejażdżkę. Ślad po nastolatce ginie. Licealista Damian spotka się z rówieśniczką, Mają. Jest o nią bardzo zazdrosny i bywa w stosunku do niej agresywny. Przerażona dziewczyny postanawia z nim zerwać. Wówczas Damian zaczyna jej grozić okaleczeniem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...