Szkoła (444)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Do jednej z klas liceum dołącza Artur Manaj, który został warunkowo zwolniony z poprawczaka. Bardzo podoba mu się Klaudia Mazurczak. Siostra jest o nią zazdrosna, więc postanawia ich skłócić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Do jednej z klas liceum dołącza Artur Manaj, który został warunkowo zwolniony z poprawczaka. Podoba mu się Klaudia Mazurczak. Siostra jest o nią zazdrosna, więc postanawia ich skłócić. Przekonuje Artura, że Klaudii bardzo zależy na tym, by został wyrzucony ze szkoły. 15-letni Olaf Kotarski jest załamany, ponieważ nowym uczniem placówki został brat jego mamy. Wujek ciągle kontroluje gimnazjalistę. Nastolatek robi wszystko, by został on znienawidzony.

Występują

Zobacz także

Ładuję...