Szkoła (442)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Do jednej z klas gimnazjalnych dołącza Asia Stępień. Nastolatka wygląda na starszą, niż jest w rzeczywistości. Wkrótce poznaje ucznia liceum. Jest on przekonany, że Asia uczęszcza do szkoły średniej.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Do jednej z klas gimnazjalnych dołącza Asia Stępień. Nastolatka wygląda na starszą, niż jest w rzeczywistości. Wkrótce poznaje ucznia liceum, który proponuje jej spotkanie. Jest przekonany, że Asia uczęszcza do szkoły średniej. Szczęśliwa gimnazjalistka nie zamierza mówić mu prawdy. Wkrótce Jarek odkrywa oszustwo. Dwaj uczniowie, Cezary Petrus i Łukasz Bogucki, są pewni, że ich kolega wygrał dużą sumę. Postanawiają odebrać mu część wygranej. Zamykają w piwnicy jego dziewczynę i żądają za nią okupu. Przerażony Franek informuje o wszystkim dyrektora, który wzywa policję.

Występują

Zobacz także

Ładuję...