Szkoła (502)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Dwa licealiści urządzają walki w szkolnej piwnicy. Przyjmują zakłady od uczniów. Norbert rezygnuje po pierwszym starciu, ale Tomek chce uczynić z tego sposób na zarobienie pieniędzy. Oszukuje kolegów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalista Olek Szumski umawia się na randkę z Kamilą Sypniewską. Jej koleżanka Wiktoria jest zazdrosna o to, że Kamila ma takie powodzenie u płci przeciwnej. Namawia ją, by nakręciła filmik, w którym przyzna, że nigdy nie spotka się z rudowłosym chłopakiem. Wiktoria pokazuje nagranie Olkowi. Chce, żeby nastolatek uwierzył, że stał się obiektem kpin. Między nim a Kamilą dochodzi do kłótni. Dwa licealiści urządzają nielegalne walki w szkolnej piwnicy. Przyjmują zakłady od innych uczniów. Norbert rezygnuje po pierwszym starciu, ale Tomek chce uczynić z tego sposób na zarobienie pieniędzy. Oszukuje kolegów, którzy brali udział w przedsięwzięciu, wypłacając im tylko część należności. Oni szybko odkrywają prawdę i zaczynają szantażować nastolatka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...