Szkoła (443)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Magda codziennie pije w szkole wymyśloną przez siebie mieszankę ziół. Jej koleżanki też chcą spróbować. Oskar jest chłopakiem Sabiny, ale nie potrafi zapomnieć o Mai. W sekrecie umawia się z nią.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Wejście do współczesnego świata nastolatków. Wszechobecne media społecznościowe powodują, że problemy i trudności, które są związane z wkraczaniem w dorosłość, stają się udziałem nie tylko najbliższych przyjaciół. Coraz więcej uczniów walczy z internetową nienawiścią, walką o popularność oraz rywalizacja. W nowym sezonie nie zabraknie historii dotyczących nieszczęśliwej miłości. Z trudną sytuacją musi zmierzyć się dyrektor szkoły, Stanisław Chlebowski, gdy jedna z nastolatek zostanie uprowadzona.

W tym odcinku

Gimnazjalistka Magda jest zafascynowana zielarstwem. Codziennie pije w szkole wymyśloną przez siebie mieszankę ziół. Jej koleżanki są przekonane, że to dzięki nim dziewczyna wyładniała. Również chcą stosować niezwykły napój. Wówczas Marek, kolega Magdy, proponuje jej współpracę. Dodaje do mieszkanki nieznane zioła, po których uczniowie zaczynają chorować. Licealista Oskar Kamiński jest chłopakiem Sabiny, ale nie potrafi zapomnieć o swojej pierwszej miłości, Mai. Umawia się z nią w tajemnicy przed partnerką. To nie podoba się jego koledze. Znajomy opowiada o wszystkim obu nastolatkom, a one postanawiają się zemścić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...