Szkoła (586)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Uczennica ósmej klasy, Hania, marzy o aktorstwie. Pragnie wystąpić w serialu, dlatego postanawia być bardziej kobieca. Zmienia styl, zaczyna nakładać mocniejszy makijaż. Kradnie też buty na obcasach.

Oglądaj w telewizji

Czw 7.12 5:30
TVN Fabułalogo
Pt 8.12 5:00
TVN 7logo

Opis

Kolejna odsłona perypetii uczniów krakowskich szkół. Młodych ludzi zajmuje nie tylko walka o dobre oceny. Zmagają się też z pierwszymi miłosnymi doświadczeniami oraz poszukiwaniem swojego miejsca w grupie rówieśników. To ponadto czas ich buntu przeciwko dorosłym. W nowym sezonie poruszony zostanie m.in. temat dyskryminacji rasowej.

W tym odcinku

Uczennica ósmej klasy, Hania Rodowicz, marzy o aktorstwie. Pragnie wystąpić w serialu, dlatego postanawia być bardziej kobieca. Zmienia styl, zaczyna nakładać mocniejszy makijaż. Kradnie też buty na obcasach należące do jej koleżanek. Niestety, nie potrafi w nich chodzić - przewraca się i skręca kostkę. Staje się pośmiewiskiem szkoły. Licealista Konrad Wojcieszko widzi, jak jego kolega płacze z powodu śmierci ukochanego psa. Nagrywa Kamila. Sądzi, że kiedy partnerka nastolatka zobaczy nagrania, zakończy ich związek. Uczniowie zaczynają naśmiewać się z chłopaka, a Eliza rzeczywiście nie chce już z nim chodzić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...