Szkoła (390)

serial paradokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gimnazjalista Oskar przeszedł operację kolana. Teraz nadopiekuńcza mama zabrania mu ćwiczyć na lekcji wychowania fizycznego. Chłopak okłamuje Tomasza Dudziaka że jest już całkiem zdrowy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji i szukanie nowych doświadczeń - to codzienność bohaterów serii. Przeżywają oni problemy rodzinne. Często też mają kłopoty z porozumieniem się z rówieśnikami. Także pierwsze miłości dostarczają im wielu przeżyć. Każdy odcinek to nowe opowieści o współczesnej młodzieży.

W tym odcinku

Gimnazjalista Oskar Gawron przeszedł operację kolana. Teraz nadopiekuńcza mama zabrania mu ćwiczyć na lekcji wychowania fizycznego. Chłopak okłamuje Tomasza Dudziaka że jest już zdrowy. Podczas meczu uczeń rani się w kostkę. Jego rywal Dominik odkrywa, że Oskar grał mimo zakazu matki. Podstępem zdobywa numer kobiety i o wszystkim jej mówi. Do pierwszej klasy gimnazjum dołącza Sandra Grela. Nastolatka ukrywa, że została wyrzucona ze szkoły baletowej. By odreagować, upokarza i obraża inną uczennicę, Kasię. Wkrótce jej koleżanki poznają prawdę i postanawiają się zemścić.

Występują

Zobacz także

Ładuję...