Ojciec Mateusz 15: Bransoletka (197)

serial kryminalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nocul i Możejko prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa właściciela lombardu. Przesłuchują pracownika, a następnie zatrzymują jedną z klientek.

Oglądaj w telewizji

Śr 19.06 15:30
TVP Kobietalogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Nocul i Możejko dostają wezwanie na miejsce zbrodni. Ofiarą jest właściciel lombardu, Jan Rachwał. Policjanci przesłuchują Wojciecha Magurę, pracownika, i zapoznają się z nagraniem z monitoringu. Wkrótce zatrzymują Julię Dąbrowską, która sprzedała w lombardzie bransoletkę. Na komendę wpada jej przerażony mąż, Paweł. Wkrótce Anka, córka Julii, odwiedza matkę w areszcie. Mateusz rozmawia z dziewczyną. Julia wyznaje, że bransoletkę ukradła córce. Zdradza, że widziała koło lombardu mężczyznę. Do Mateusza przychodzi Marcel, który był paserem i kradł kosztowności na polecenie Rachwała. Policjanci szykują zasadzkę, w wyniku której zostaje ciężko ranny Marczak.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...