Ojciec Mateusz 15: O mały włos (196)

serial kryminalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz znajduje przed plebanią nieprzytomną Marzenę. Kobieta trafia do szpitala. W zaciśniętej dłoni trzyma naszywkę. Funkcjonariusze przesłuchują koleżanki poszkodowanej z call center.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Proboszcz Mateusz znajduje przed plebanią nieprzytomną Marzenę. Kobieta trafia do szpitala. W jej zaciśniętej dłoni pielęgniarka znajduje naszywkę. Funkcjonariusze rozpoczynają śledztwo i przesłuchują koleżanki poszkodowanej z call center. Ustalają, że miała ona zastąpić na stanowisku Jolę Danielską. Dziubak przesłuchuje podejrzaną. Mateusz spotyka w szpitalu współpracownika obu kobiet, dyrektora marketingu Andrzeja Drzewieckiego. Okazuje się, że za ostatnimi sukcesami Marzeny w pracy stała lista własnych kontaktów, dzięki którym była liderką sprzedaży. Policjanci nie znajdują jej w zabezpieczonych rzeczy z biurka napadniętej. Trop prowadzi duchownego do parafianki Anieli i jej wnuka Lecha.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...