Ojciec Mateusz 15: Matczyne serce (192)

serial kryminalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci jadą do magazynu budowlanego. Na miejscu znajdują zwłoki Fabisiaka i zaszokowaną kobietę, która trzyma w ręku pistolet. Jej pasierbica, koleżanka Emilki, ma trafić do izby dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Mateusz odprowadza Emilkę do koleżanki. Przed domem dochodzi do kłótni matki i macochy Róży, Marceliny i Kornelii. Policjanci otrzymują wezwanie do magazynu budowlanego. Na miejscu znajdują zwłoki Mirka Fabisiaka i zaszokowaną Kornelię, która trzyma w ręku pistolet. Kobieta w czasie przesłuchania informuje ich, że dostała dziwny telefon. Miała pojechać do pracy mężczyzny, by przyłapać go na rzekomej zdradzie. Róża ma trafić na pewien czas do izby dziecka. Natalia informuje Dziubaka, że w Sandomierzu jest matka dziewczynki. W toku śledztwa funkcjonariusze wpadają na trop właściciela kancelarii notarialnej, Damiana Szyndlarka. Odkrywają na jego koncie cztery miliony złotych. Postanawiają sprawdzić alibi jego dwóch synów, Norberta i Zbyszka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...