Teraz albo nigdy! | sezon 3 odc. 1

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Pożar trawi klub Andrzeja. Marta robi badania na płodność. Bartek zmusza Basię do poprawek w scenariuszu, ale jej myśli w całości zajmuje Andrzej... Proponuje, by u niej zamieszkał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Basia (Katarzyna Maciąg) nie jest już nieśmiałą, debiutującą pisarką. Chodzi na bankiety i spotkania z czytelnikami, udziela wywiadów. Pisze kolejną powieść, a pierwsza może stać się przebojem filmowym. Jej partner Andrzej (Mateusz Damięcki) ma kłopoty w pracy. Poznaje dekoratorkę wnętrz Inkę (Katarzyna Dąbrowska), z którą bardzo dobrze się dogaduje. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) chce wprowadzić poprawki do swojego związku z mężem Robertem (Bartek Kasprzykowski). W jej życiu pojawia się Tomasz Mroziński (Jakub Strzelecki), zafascynowany nią, wysportowany absolwent AWF-u. Marcin (Jan Wieczorkowski) po rozstaniu z Julią (Agata Buzek) nawiązuje nowe znajomości z Kają Stachowiak (Julia Pietrucha) z agencji reklamowej i Franką Drabczyk (Ola Szwed) - nową pracownicą radia, która od lat się w nim kocha i dlatego wróciła z zagranicy. Przypadkowo poznana przez Michała (Rafał Królikowski) Edyta Gebhart (Małgorzata Foremniak) - bogata i pewna siebie wdowa po założycielu banku - wywraca jego świat do góry nogami.

W tym odcinku

Pożar trawi klub Andrzeja. Policja sprawdza, czy było to podpalenie. Wzywa właściciela, by złożył zeznania. Marta wciąż próbuje zajść w ciążę. Idzie do lekarza, by zrobić badania na płodność. Bartek zmusza Basię do spotkania z aktorkami i dokonania poprawek w scenariuszu na podstawie jej książki. Dziewczyna nie ma na to ochoty, jej myśli zajmuje Andrzej. Proponuje mu, by u niej zamieszkał. Przyjaciele pomagają w tej przeprowadzce i wpadają na pomysł stałych spotkań koszykarskich. Kaja, z którą spotyka się Marcin, chciałaby z nim zamieszkać, ale on nie chce o tym słyszeć. Artur ma dla Marty interesującą propozycję zawodową. Robert spotyka się z Iwoną na obiedzie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...