Szpital | sezon 4 odc. 474

serial paradokumentalny Polska 2015-2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na oddziale przebywa 15-letnia dziewczyna z gorączką. Lekarze nie wiedzą, że pacjentka od tygodnia zażywa toksyczne tabletki na odchudzanie, które kupiła w internecie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie osób trafiających na Szpitalny Oddział Ratunkowy. Lekarze nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też mierzą się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną i bezmyślnością. Przypadki medyczne wpisane są w kontekst obyczajowy i stanowią jedynie punkt wyjścia pełnych emocji, wzruszających opowieści o życiu bohaterów. Poszczególne historie powstały dzięki współpracy z lekarzami kilku krakowskich SOR-ów, którzy podzielili się swoimi doświadczeniami z izby przyjęć.

W tym odcinku

Na oddziale przebywa 15-letnia dziewczyna z bardzo wysoką gorączką. Lekarze nie wiedzą, że pacjentka od tygodnia zażywa toksyczne tabletki na odchudzanie, które kupiła w internecie. Nastolatka padła ofiarą szkolnych prześladowań, to właśnie koleżanki wmówiły jej, że jest otyła. Lekarze rozpoczynają walkę o życie dziewczyny. Do szpitala trafia Weronika Kapera, która dostała silnego uczulenia. Towarzyszy jej przejęty kochanek. Kobieta miała silny napad duszności podczas randki. Mężczyzna postanawia powiadomić o zajściu narzeczowego pacjentki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...