13 posterunek 2 (3)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia po kłótni z Czarkiem postanawia spać w celi. Policjanci, którzy przyprowadzają kibiców, mają problem z ich rozlokowaniem. Komendant ogłasza konkurs na partnerkę dla swojego psa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Kasia pokłóciła się z Czarkiem. Dziewczyna postanawia spać w jednej z dwóch cel. Policjanci, którzy przyprowadzają na posterunek kibiców przeciwnych drużyn, mają problem z ich rozlokowaniem. Komendant ogłasza konkurs na partnerkę dla swojego psa. Arnie przynosi ratlerka. Kandydatka nie zyskuje jednak aprobaty komendanta. Kasia mówi Agnieszce, że podniecają ją owłosieni mężczyźni, gryzienie w ucho i V symfonia Beethovena. Czarek stara się spełnić oczekiwania swojej ukochanej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...