13 posterunek 2 (9)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary jest zazdrosny o Kasię, która razem z Bączkiem wybiera się na patrol. Na posterunek przychodzi Jola, która dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi najlepszych kochanków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Cezary jest zazdrosny o Kasię, która razem z Bączkiem wybiera się na wspólny patrol. Policjant wpada w furię, kiedy dowiaduje się od kolegi, że jego ukochana i Marek chodzą razem do kina. Tymczasem na posterunek przychodzi Jola, która dzieli się z funkcjonariuszami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi najlepszych kochanków. Według jej teorii najlepsi z nich to panowie o dużych stopach. Następnego dnia Cezary przychodzi do pracy w płetwach, a Rysio paraduje w olbrzymich butach klauna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...