13 posterunek 2 (33)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Posterunek ma długi. Sytuacja jest dramatyczna, gdyż policjantów nie stać na opłacenie rachunków za prąd i telefon. Doskwiera im brak ogrzewania w środku zimy. Komendant ogłasza składkę.

Oglądaj w telewizji

Pon 29.04 16:25
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Na komisariacie nagle gaśnie światło. Szybko wychodzi na jaw, że elektrownia odłączyła prąd za niepłacenie. Okazuje się, że posterunek tonie w długach. Największym problemem okazuje się jednak brak ogrzewania w środku ostrej zimy. Komendant postanawia ogłosić składkę na opłacenie rachunków. Zdesperowani funkcjonariusze policji rozważają, jak najlepiej rozwiązać ten problem. W końcu wpadają na pomysł, by napaść na bank.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...