13 posterunek 2 (15)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W jednym ze szpitali podłożono bombę. Ewakuowani pacjenci trafiają na trzynasty posterunek. Cezary i Rysio, który skończył cztery lata medycyny, postanawiają zabawić się w lekarzy.

Oglądaj w telewizji

Wt 28.05 16:25
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

W jednym ze szpitali podłożono bombę. Ewakuowani pacjenci trafiają na trzynasty posterunek. Cezary i Rysio, który jak się okazuje skończył cztery lata medycyny, postanawiają pobawić się w lekarzy. Kasia przebiera się niezwłocznie w strój pielęgniarki i wciela się w rolę instrumentariuszki. Cezary decyduje się zoperować pacjenta cierpiącego na zapalenie wyrostka. Podczas niezwykle krwawej operacji wyciąga z jego brzucha tablicę rejestracyjną, telefon komórkowy i liczne narządy wewnętrzne. Na posterunek przyjeżdża tymczasem wścibska dziennikarka, która postanawia zdać widzom relację na żywo z gorących wydarzeń na posterunku. Napięcie osiąga punkt kulminacyjny, kiedy okazuje się, że podłożona w szpitalu bomba znajduje się pod łóżkiem jednego z przywiezionych na trzynasty posterunek pacjentów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...