13 posterunek 2 (10)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat

W skrócie

Komendant zleca podwładnym posprzątanie komisariatu. Czarek wpada na pomysł, aby wszystkie niepotrzebne rzeczy wrzucić do piwnicy. Szef odkrywa prawdę. Czarek za karę ma uprzątnąć bałagan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Komendant zleca swoim podwładnym posprzątanie komisariatu. Czarek wpada na pomysł, aby wszystkie niepotrzebne rzeczy wrzucić do piwnicy. Niestety, dociekliwy komendant sprawdza również czystość tego pomieszczenia. Za karę Czarek musi zostać po godzinach i uprzątnąć cały bałagan. Tymczasem niezbyt bystry Rysio zdradza Czarkowi sekret komendanta. Okazuje się, że nagła mania czystości wiąże się z jutrzejszą wizytą wiceministra, ojca stażysty Bączka. Czarek, któremu zdecydowanie nie odpowiada obecność romansującego z Kasią Bączka, wpada na genialny pomysł pozbycia się intruza. Postanawia upić swojego rywala do nieprzytomności, zostawić panujący na posterunku bałagan i zaprosić prostytutkę Jolę, aby dotrzymała mu towarzystwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...