13 posterunek 2 (34)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agnieszka, siostra Czarka, chce zdawać na reżyserię do łódzkiej filmówki. Czarek nie jest z tego zadowolony. Koledzy pocieszają go, że Agnieszka nie ma szans. Postanawiają jednak jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Czw 6.06 15:15
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Siostra Czarka postanawia zdawać na reżyserię do łódzkiej szkoły filmowej. Brat Agnieszki nie jest jednak zadowolony z jej pomysłu. Koledzy z posterunku pocieszają go. Są przekonani, że dziewczynie na pewno nie uda się zdać egzaminów wstępnych. Policjanci mimo to postanawiają jej pomóc w nauce. Wkrótce przygotowują specjalnie dla niej wykład z historii kina. Korepetycje uzupełniają o scenki z filmów Chaplina, braci Marx oraz przygód Jamesa Bonda.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...