13 posterunek 2 (32)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat

W skrócie

Arnie aresztuje mężczyznę, który twierdzi, że spał z dwoma tysiącami kobiet. Policjanci z 13 posterunku zajmują się teraz ochroną świadka w procesie przeciw słynnemu gangsterowi...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Arnie aresztuje mężczyznę, który utrzymuje, że spał z ponad dwoma tysiącami kobiet. Kasia uniemożliwia Cezaremu poznanie sekretu legendarnego uwodziciela. Pracownicy posterunku mają zająć się koronnym świadkiem w procesie przeciw słynnemu bossowi mafii. Tym świadkiem jest była kochanka gangstera. Arnie i Czarek przebierają się za "facetów w czerni" i przystępują do dzieła. Ochraniana przez dwóch nieudaczników kobieta ulega serii tragicznych wypadków. Mocno potłuczona zostaje wreszcie ukryta w szafie, a w roli świadka koronnego wystąpi Kasia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...