13 posterunek 2 (31)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agencja reklamowa chce nakręcić spot na posterunku. Komendant zgadza się, kiedy dowiaduje się, ile agencja zapłaci za użyczenie wnętrza. Cezary dostrzega swoją szansę, by zostać gwiazdorem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Na posterunku zjawiają się pracownicy agencji reklamowej, którzy są zainteresowani wnętrzem ich komisariatu. Chcą nakręcić w nim swój film reklamowy. Ponadto proponują wysokie wynagrodzenie dla funkcjonariusza policji, który odegra epizodyczną rolę, a także wymyślenie hasła reklamującego dla bananów Prutas. Cezary dostrzega swoją życiową szansę. Wkrótce rozpoczynają się zdjęcia. Posterunkowy przekręca jednak tekst i myli scenariusz. Kręcenie filmu zaczyna się przedłużać, a ekipa powoli traci cierpliwość.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...