13 posterunek 2 (8)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na posterunku pojawia się mężczyzna, który próbuje sterroryzować policjantów za pomocą pistoletu na wodę. Czarek podsuwa mu pomysł użycia broni palnej. Nie sądzi, że ten skorzysta z rady.

Oglądaj w telewizji

Pt 24.05 15:50
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Na posterunku pojawia się mężczyzna, który próbuje sterroryzować policjantów przy pomocy pistoletu na wodę. Czarek podsuwa mu pomysł, by przy następnym zamachu użył broni palnej. Nie spodziewa się, że psychopata skorzysta z jego rady. Arnie i Rysio wracają na komisariat po nieudanej akcji rozbrajania bomby. Co prawda, Rysiowi udało się zdetonować ładunek wybuchowy, jednak przy okazji wyleciał w powietrze znajdujący się w pobliżu blok. Tymczasem na posterunek przybywa absolwent szkoły policyjnej, Bączek, który ma tu odbyć staż.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...