13 posterunek 2 (39)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Cezary, zachęcony popularnością występu w programie "Debile są wśród nas", postanawia umożliwić kolegom dalszą karierę. Operatorzy instalują na posterunku kamery do programu "Wielki Wuj".

Oglądaj w telewizji

So 1.06 16:20
Polsat Serialelogo
Pt 7.06 16:25
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Cezary i jego koledzy postanawiają nakręcić zabawne filmiki do programu, w którym można wygrać sporą nagrodę. Nagrywają m.in. scenę spod prysznica prosto z horroru i Andżelę, którą oblewają wiadrem farby. Cezary, zachęcony sławą, jak przyniósł im występ w "Debile są wśród nas", zamierza zapewnić sobie i kolegom popularność. Policjanci dostają kolejne propozycje. Jednak przeciwny temu komendant nie ma zamiaru zmieniać posterunku w cyrk. Czarek, nie zważając na brak zgody szefa, zgadza się na zainstalowanie na trzynastym posterunku kamery do programu "Wielki Wuj". Od tej pory funkcjonariusze policji oraz niechętny komendant będą bez przerwy rejestrowani.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...