13 posterunek 2 (7)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci organizują przedstawienie teatralne dla dzieci swoich kolegów. Przygotowali 'Czerwonego Kapturka'. Na dzień przed premierą Czarek proponuje zmianę repertuaru na 'Frankensteina'.

Oglądaj w telewizji

Pt 24.05 15:15
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Komendant decyduje, że policjanci muszą zorganizować przedstawienie teatralne dla dzieci swoich kolegów. Po długich godzinach wyczerpujących prób "aktorzy" gotowi są do inscenizacji "Czerwonego Kapturka". Jednak na dzień przed przedstawieniem Czarek wpada na pomysł zmiany repertuaru. Posterunkowy twierdzi, że do młodego pokolenia nie przemawiają już klasyczne bajki i proponuje wystawienie "Frankensteina". Niestety, podczas spektaklu wszystkie dzieci i kobiety mdleją ze strachu. Jedyną osobą zachwyconą sztuką Czarka jest ksiądz proboszcz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...