13 posterunek 2 (2)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czarek demonstruje swoje poparcie Andżeliki w sporze z Kasią przez dotknięcie piersi nowej sympatii. Zostaje oskarżony o molestowanie i traci posadę. Na jego miejsce przybywa Rysiu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Kasia chce wrócić do Czarka, jednak on zdążył już zainteresować się nową policjantką, Andżeliką. Między rywalkami wywiązuje się dyskusja na temat ich przymiotów. Czarek opowiada się po stronie Andżeliki, demonstrując jednocześnie swoje stanowisko poprzez dotknięcie piersi nowej sympatii. Jego zachowanie zostaje jednak zauważone przez inspektorów, którzy po raz kolejny oskarżają go o molestowanie i doprowadzają do tego, że mężczyzna traci posadę zastępcy komendanta. Na jego miejsce przybywa były saper, Rysiu. Tymczasem Kasia szuka pocieszenia u Joli. Kobieta jednak nie próbuje pomóc koleżance w rozwiązaniu problemu, lecz jeszcze bardziej podburza ją przeciw Czarkowi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...