13 posterunek 2 (4)

serial komediowy Polska 2000  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czarkowi śni się, że gestapowcy organizują na komisariacie strajk okupacyjny. Za spanie podczas służby zostaje ukarany tygodniem nocnych dyżurów. Rozmyśla, jak wymknąć się z komisariatu.

Oglądaj w telewizji

Czw 23.05 15:15
CANAL+ Familylogo

Opis

Druga część serialu o perypetiach pracowników pewnego posterunku. Stępień wrócił z Ameryki, ale tylko czasami pojawia się na komisariacie. Jego wzrok poprawił się na tyle, że dostrzega, co kryje się w zamkniętej szafie i jaką bieliznę noszą policjantki. Czarek jest zauroczony nową koleżanką, Andżeliką. Na posterunku pojawia się również nowy zastępca komendanta - Rysio. Mężczyzna potrafi skonstruować bombę nawet ze spinacza biurowego.

W tym odcinku

Czarkowi śni się, że grupa gestapowców organizuje na komisariacie strajk okupacyjny. Za spanie podczas służby ukarany zostaje przez komendanta tygodniem nocnych dyżurów. Jest rozgoryczony, bowiem tego wieczoru miał iść na mecz koszykówki. Zdesperowany, usiłuje wymyślić jakiś pretekst, by wymknąć się z komisariatu. Zainspirowany snem, postanawia zorganizować strajk. Koledzy szybko przystają na jego propozycję. Przedstawiają komendantowi postulaty, żądając wolnej środy, większego przydziału amunicji i przywrócenia do służby Stępnia.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...