Program TV na niedzielę 05.05.2024
POPULARNE STACJE
M jak miłość (1802)
6:35 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 7:55
Pytanie na śniadanie
7:55 - 11:55
Nowy dzień z Polsat News
6:00 - 8:00
Batwheels (3/40)
6:30 - 6:45
Dzień Dobry TVN
7:45 - 11:40
OGÓLNOTEMATYCZNE
Jurajscy wojownicy: Najwięksi mordercy (9)
6:00 - 6:55
Kabaretowy Szał 3: Kabaret Ani Mru-Mru (12)
6:55 - 7:50
Uśmiechnij się 3 (4)
7:50 - 8:00
Siedem nowych znaków Apokalipsy
6:20 - 8:20
Zoo po godzinach (66)
6:00 - 7:00
Columbo (1)
7:00 - 9:00
Miasteczka. Nie ufaj nikomu: Przesyłka (29)
6:45 - 7:45
Wiza na miłość: na odwrót (14/22)
6:00 - 7:00
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (6/40)
7:00 - 7:15
Królik Bugs: Nowe konstrukcje (7/40)
7:15 - 7:30
Agencie, podaj łapę
7:30 - 9:30
Rozmowy (nie)wygodne
7:10 - 8:00
Będziemy mieszkać razem (2)
6:35 - 7:30
Pytanie na śniadanie - pobudka
7:30 - 11:55
Mistrzowie Kabaretu 12: Smile, część 3 (5)
6:00 - 6:55
Morderstwa w Midsomer (3)
6:55 - 9:00
FILMOWE
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (16)
6:35 - 7:30
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas 6 (17)
7:30 - 8:30
Polly Pocket 5 (1)
6:25 - 6:50
Marta mówi! (14)
6:50 - 7:20
Gadający Tom i przyjaciele 5 (15)
7:20 - 7:30
Gadający Tom i przyjaciele 5 (16)
7:30 - 7:40
Gadający Tom i przyjaciele 5 (17)
7:40 - 8:00
Na pełen etat
6:30 - 8:00
Ida
6:15 - 7:35
Polska z góry. Nad wodą 3: Zalew Wiślany (10)
7:35 - 8:00
Niania w Nowym Jorku
6:00 - 8:05
Panna Scarlet i komisarz 4: Powołanie (5)
6:35 - 7:40
Panna Scarlet i komisarz 4: Zbieg (6)
7:40 - 8:50
CJ7
6:00 - 7:30
Świąteczna iskra
7:30 - 9:00
Magiczne pierniki
6:00 - 7:25
Hotel Transylwania
7:25 - 9:00
Wszyscy kochają Żanetę
6:00 - 7:35
Premiera: Pianoforte
7:35 - 9:10
O dwóch takich, co ukradli księżyc
6:00 - 7:25
Paciorki jednego różańca
7:25 - 9:40
Mała wielka miłość
5:50 - 8:05
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (160)
6:00 - 8:00
Przygody Merlina 4: Zwiastun nowych czasów (49)
6:00 - 7:00
Komisarz Rex 11: Mój zespół gra rocka (144)
7:00 - 8:00
Kochane kłopoty (9)
6:35 - 7:35
Przed wschodem słońca
7:35 - 9:40
SPORTOWE
Liga+
6:00 - 7:20
Piłka nożna: Liga hiszpańska
7:20 - 9:30
Telesprzedaż
6:00 - 8:15
Kolarstwo kobiet: La Vuelta Femenina
6:00 - 7:00
Kolarstwo: Giro d'Italia
7:00 - 8:30
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
6:00 - 7:00
Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield
7:00 - 8:00
Strzelectwo
7:00 - 8:30
Golf: Volvo China Open
6:00 - 11:00
Sportowy wieczór
5:55 - 6:40
Droga do EURO 2024 (8)
6:40 - 7:20
WYBIERZ STACJE...
Możesz wybrać stacje które będą się tu pokazywać