Policjantki i Policjanci (891)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Patrol zgarnia z osiedlowego sklepiku chłopaka, który płacił fałszywymi pieniędzmi. Twierdzi on, że nie wie, skąd ma podrobione banknoty. Wkrótce uwagę policji zwraca ojciec zatrzymanego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Patrol zgarnia z osiedlowego sklepiku chłopaka, który płacił fałszywymi pieniędzmi. Zatrzymany zaprzecza, że było to celowe oszustwo i twierdzi, że nie wie, skąd ma podrobione banknoty. Po nastolatka przyjeżdża ojciec, znany malarz, w towarzystwie przestępcy jako osobistego kierowcy. Zieliński i Góral muszą sprawdzić powiązania artysty z gangsterem. Tymczasem w komendzie pojawia się pani Halinka, która jest przekonana, że wpadła na trop przestępcy ściganego listem gończym. Okazuje się że mężczyznę poznała na portalu randkowym i od jakiegoś czasu korespondują ze sobą. U Zielińkiego pojawia się urzędniczka z nakazem odesłania Nadii do domu dziecka. Nastolatka jest zrozpaczona. Szymon próbuje jej pomóc.

Występują

Zobacz także

Ładuję...