Policjantki i Policjanci (875)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Lena i Ania pomieszkują u Szulca. Ze stoickim spokojem znosi on uciążliwe sytuacje, jak wciąż zajęta łazienka. U Wolskiego zjawia się Jaskowska. Poznaje jego plany co do komendanta Witackiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Lena i Ania pomieszkują u Szulca, który wykazuje się dużą cierpliwością wobec diametralnych zmian w jego życiu. Tomek ze stoickim spokojem znosi uciążliwe lub niezręczne sytuacje, jak wciąż zajęta łazienka czy damskie akcesoria porozrzucane po całym domu. U Wolskiego zjawia się Jaskowska. Kiedy poznaje jego plany co do komendanta Witackiego, jest przerażona bezwzględnością swojego nowego szefa. Tymczasem załoga przejmuje sprawę kobiety, która obawia się agresji ze strony byłego męża. Jest przekonana, że były partner chce ją zabić. Lena i Białach jadą do jego kliniki weterynaryjnej. Na miejscu przekonują się, że sprawy wyglądają inaczej niż przedstawiała ją była żona mężczyzny. Funkcjonariusze muszą zorganizować ustawkę, by przyłapać winnego na gorącym uczynku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...