Policjantki i Policjanci (860)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Białach i Lena podczas porannego patrolu natykają się na studenta pod wpływem narkotyków. Młody człowiek zostaje zabrany na odtrucie, a skonfiskowana zawartość jego plecaka trafia na komendę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Białach i Lena podczas porannego patrolu natykają się na studenta pod wpływem narkotyków. Młody człowiek zostaje zabrany na odtrucie, a skonfiskowana zawartość jego plecaka trafia na komendę. Julek podbiera drugie śniadanie studenta, które okazuje się niebezpieczną niespodzianką. Tymczasem córka Leny zamiast do szkoły trafia na imprezę. Wagary kończą się dla Ani w szpitalu, ponieważ głównym daniem na domówce są ciastka z dodatkiem narkotyku. Okazuje się, że jedzenie pojawiło się w całym mieście i pochodzi z jednego źródła. Patrol musi powstrzymać produkcję niebezpiecznych specjałów. Białachowi pomaga Szulc w zastępstwie Leny, która czuwa przy córce w szpitalu. Do Darka przychodzi jego wybawca, Wolski. Żąda spłaty długu za wyciągniecie z więzienia.

Występują

Zobacz także

Ładuję...