Policjantki i Policjanci (876)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Patrol dostaje zgłoszenie o kradzieży na weselu. Zniknęły koperty z pieniędzmi. Sprawą zajmują się Góral i Zieliński. Tego samego dnia policjanci dostają zgłoszenie o próbie zabójstwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Patrol dostaje zgłoszenie o kradzieży na przyjęciu weselnym. Zniknęły wszystkie koperty z pieniędzmi dla nowożeńców. Góral i Zieliński próbują zapanować nad chaosem wśród gości. Pomocne okazują się wskazówki jednego z uczestników imprezy, Janka. Chłopak jest jednym z podejrzanych, ale podczas przeprowadzonego na własną rękę śledztwa wpada na właściwy trop i pomaga policjantom. Tego samego dnia Bachleda i Zieliński dostają zgłoszenie o próbie zabójstwa. Okazuje się, że jedna z uczestniczek zorganizowanego morsowania oskarża instruktora o brak kompetencji i narażenie życia jej kolegi, który również brał udział w szkoleniu. Mężczyzna nie przyznaje się do zaniedbań. Szymon przyprowadza na komendę Nadię, która ma tam zacząć pracę przy sprzątaniu. Dziewczyna poznaje innych funkcjonariuszy i spotyka się z serdecznym przyjęciem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...