Policjantki i Policjanci (722)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Lena wypytuje córkę, w jakich okolicznościach poznała Krystka. Okazuje się, że ich spotkanie nie było przypadkowe. Załoga dostaje wezwanie od nauczycielki, która jest szantażowana.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienne perypetie funkcjonariuszy patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste stróżów prawa i ich osobiste problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą. Asia (Magda Szczepanek) i Szymon (Paweł Monsiel) Zielińscy starają się o dziecko. Miłosz (Paweł Kowalczyk) przeżywa bolesne rozczarowanie. Lena (Alicja Dąbrowska) martwi się, że jej córka wpadła w złe towarzystwo, a Wojtek (Bartłomiej Piekarski), przygotowując się do udziału w nielegalnych wyścigach, odkrywa kolejne tajemnice związane z wypadkiem swojego brata i ludźmi, którzy go otaczali.

W tym odcinku

Lena wypytuje córkę, w jakich okolicznościach poznała Krystka. Okazuje się, że ich spotkanie nie było przypadkowe. Pewien mężczyzna doznaje ciężkiego urazu i nieprzytomny trafia do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że sprawca uderzył go w głowę charakterystyczną figurką. Funkcjonariusze muszą odkryć, kto napadł na ofiarę. Wkrótce załoga dostaje wezwanie od nauczycielki, która jest szantażowana. Ktoś wysyła jej wiadomości, w których żąda, by przesłała swoje rozbierane zdjęcia. Podejrzenia padają na jednego z jej uczniów. Później Matylda spotyka się z Darkiem, a Anka zaprasza do domu Krystka. Nie wie, że chłopak wcześniej spotykał się z jej matką.

Występują

Zobacz także

Ładuję...