Policjantki i Policjanci (873)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do stróżów prawa zgłasza się małżeństwo, które zapłaciło dużą sumę za nielegalną adopcję. Para nigdy nie zobaczyła dziecka. Funkcjonariuszom szybko udaje się zlokalizować podejrzaną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Do stróżów prawa zgłasza się małżeństwo, które zapłaciło dużą sumę za nielegalną adopcję dziecka z zagranicy. Oszustka znikła z pieniędzmi, a para nigdy nie zobaczyła podopiecznego. Funkcjonariuszom szybko udaje się zlokalizować podejrzaną. Spotkanie z nią przynosi nowe dowody w całej sprawie. Patrol ma również do rozwiązania sprawę naruszania wałów przeciwpowodziowych. Zgłoszenie brzmi poważnie, ale w rzeczywistości okazuje się sąsiedzką sprzeczką. W komendzie pojawia się nowy sprzęt do skanowania odcisków palców. Profos asystuje Juliuszowi w testowaniu nowego nabytku. Górala czekają kolejne niespodzianki ze strony Jagny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...