Policjantki i Policjanci (874)

serial obyczajowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia pełni dyżur w karetce, którą jeździ jej mąż. Z bliska widzi, jak Arek ratuje życie ludziom, m.in. małemu chłopcu. Jest z niego dumna. Tego samego dnia spotyka ją jednak przykra niespodzianka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy członków dwóch załóg policyjnych, które patrolują dzielnice Wrocławia i każdego dnia walczą z przestępczością. Praca funkcjonariuszy przeplata się z ich osobistymi problemami. Szymon (Paweł Monsiel) musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu. Czekają go też kłopoty ze zbuntowaną podopieczną z ośrodka resocjalizacyjnego dla trudnej młodzieży. Funkcjonariusz może liczyć na wsparcie Miłosza (Paweł Kowalczyk). Natalię (Anna Bosak), która wreszcie ułożyła sobie życie, czeka wiele szczęśliwych chwil w małżeństwie z Arkiem (Paweł Parczewski), ale też sporo napięć na patrolach z Wojtkiem (Bartłomiej Piekarski). Kolega po fachu nie może jej wybaczyć, że zastrzeliła jego ukochaną.

W tym odcinku

Natalia pełni dyżur w karetce pogotowia, którą jeździ jej mąż. Dzięki temu z bliska widzi, jak Arek ratuje życie ludziom, m.in. małemu chłopcu. Policjantka jest dumna z ukochanego. Tego samego dnia spotyka ją jednak przykra niespodzianka. Dostaje kolejny bukiet z niepokojącym liścikiem. Natalia jest zdeterminowana, by rozwiązać tę zagadkę i dorwać dręczyciela. O pomoc prosi dyżurnego. Tymczasem Wojtkowi na patrolu towarzyszy Emilia. Zajmują się sprawą kilku kradzieży, które zaczęły się od pożyczania wózków dla dzieci. Załoga zostaje wezwana też do małżeńskiej kłótni. Stróże prawa muszą wystąpić w roli mediatorów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...